  • FVXO-HC73BR-38.88
FVXO-HC73BR-38.88
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-HC73BR-38.88
HK JDW NO:
310-FVXO-HC73BR-38.88
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-HC73BR-38.88
    SMD/SMT
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    38.88MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm