  • FVXO-LC52BR-75
FVXO-LC52BR-75
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-LC52BR-75
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FVXO-LC52BR-75
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-LC52BR-75
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    75MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    34mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm