  • FVXO-PC72B-622.08
FVXO-PC72B-622.08
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-PC72B-622.08
HK JDW NO:
310-FVXO-PC72B-622.08
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-PC72B-622.08
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    622.08MHz
  • Max Supply Current
    63mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm