  • FW80219M400-SL7CL
FW80219M400-SL7CL
advertisement
Manufacturer No:
FW80219M400-SL7CL
Manufacturer:
Intel
HK JDW NO:
386-FW80219M400-SL7CL
Package:
BGA
Datasheet:
Description:
1.27mm 1.252.53.3V Microprocessor 400MHz BGA
Quantity:
In Stock : 12871
Step5Bar-code shipping tag
FW80219M400-SL7CL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    BGA
  • Packaging
    Bulk
  • Number of Terminations
    544
  • Subcategory
    Other Microprocessor ICs
  • Technology
    CMOS
  • Terminal Position
    BOTTOM
  • Terminal Form
    BALL
  • Terminal Pitch
    1.27mm
  • Frequency
    400MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Power Supplies
    1.252.53.3V
  • Temperature Grade
    OTHER
  • Voltage
    1.3V