  • FXO-HC735-41.666
FXO-HC735-41.666
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC735-41.666
HK JDW NO:
310-FXO-HC735-41.666
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC735-41.666
    6
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    41.666MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    30pF
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm