  • FXO-PC720-110
FXO-PC720-110
advertisement
Manufacturer No:
FXO-PC720-110
HK JDW NO:
310-FXO-PC720-110
Step5Bar-code shipping tag
FXO-PC720-110
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    110MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Max Supply Current
    41mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm