  • FXP7000-48-S
FXP7000-48-S
advertisement
Manufacturer No:
FXP7000-48-S
Manufacturer:
Bel Power Solutions
HK JDW NO:
127-FXP7000-48-S
Package:
Datasheet:
FXP7000-48-S
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 145A 7000W
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FXP7000-48-S
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    Switching
  • Style
    Enclosed
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    0.15%
  • Load Regulation
    0.2%