  • G84-4100PTMUS
G84-4100PTMUS
advertisement
Manufacturer No:
G84-4100PTMUS
Manufacturer:
Cherry Americas LLC
HK JDW NO:
147-G84-4100PTMUS
Package:
Datasheet:
Description:
Input Devices NOTEBOOK 86 KEY USB
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
G84-4100PTMUS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Material
    Gold
  • Published
    2002
  • Series
    G84-4100
  • Size / Dimension
    11.000Lx5.200W x 1.060 H 282.00mmx132.00mmx27.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Keyboard
  • Max Operating Temperature
    50°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Color
    Black
  • Current Rating
    10mA
  • Interface
    PS/2
  • Max Current Rating
    100mA
  • Cable Length
    1.7m
  • Number of Switches
    86
  • Height
    26.924mm
  • Length
    279.4mm
  • Width
    132.08mm