  • GC2000030
GC2000030
advertisement
Manufacturer No:
GC2000030
Manufacturer:
Diodes Incorporated
HK JDW NO:
233-GC2000030
Package:
Datasheet:
GC2000030
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
GC2000030
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Physical Dimension
    L11.7XB4.8XH4.0 (mm)/L0.461XB0.189XH0.157 (inch)
  • Operating Frequency
    20MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    30Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Drive Level
    100 µW
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SaRonix-eCera™ GC
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Additional Feature
    AT-CUT; TR
  • HTS Code
  • Frequency
    20MHz