  • GCM2195C1H153FA16J
GCM2195C1H153FA16J
advertisement
Manufacturer No:
GCM2195C1H153FA16J
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GCM2195C1H153FA16J
Package:
Datasheet:
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.015uF, Surface Mount, 0805, CHIP, ROHS COMPLIANT