  • GEN4-ULCD-32PT-AR
GEN4-ULCD-32PT-AR
advertisement
Manufacturer No:
GEN4-ULCD-32PT-AR
HK JDW NO:
3-GEN4-ULCD-32PT-AR
Package:
Datasheet:
GEN4-ULCD-32PT-AR
Description:
DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
Step5Bar-code shipping tag
GEN4-ULCD-32PT-AR
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Published
    2013
  • Interface
    I2C, Parallel, TTL
  • Viewing Area
    48.60mm W x 64.80mm H
  • Dot Pixels
    240 x 320
  • Diagonal Screen Size
    3.2 81.28mm
  • Dot Pitch
    0.20mm Wx0.20mm H