  • GKG30011
GKG30011
advertisement
Manufacturer No:
GKG30011
Manufacturer:
Goodman
HK JDW NO:
17323-GKG30011
Package:
Datasheet:
Description:
Variable Capacitor, Ceramic, 100V, 5.5pF Min, 30pF Max, Vertical Adjuster, Through Hole Mount