  • GRM0225C1E270JDAEL
GRM0225C1E270JDAEL
advertisement
Manufacturer No:
GRM0225C1E270JDAEL
HK JDW NO:
535-GRM0225C1E270JDAEL
Package:
Datasheet:
Description:
27pF Ceramic Capacitor 5% 30ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations
Quantity:
In Stock : 9000
Step5Bar-code shipping tag
GRM0225C1E270JDAEL
    WRAPAROUND
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Weight
    6.010099mg
  • Tolerance
    5%
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    30ppm/Cel ppm/°C
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    27pF
  • Voltage - Rated DC
    25V