  • GRM1552C1H241JA01D
GRM1552C1H241JA01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM1552C1H241JA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GRM1552C1H241JA01D
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 240pF, 50V, u00b15%, CH, 0402 (1005 mm), 0.020T, -55u00ba ~ +125u00baC, 7 Reel/Paper Tape