  • GRM1555C2A4R9WA01J
GRM1555C2A4R9WA01J
advertisement
Manufacturer No:
GRM1555C2A4R9WA01J
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GRM1555C2A4R9WA01J
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 4.9pF, 100V, u00b10.05pF, C0G/NP0, 0402 (1005 mm), 0.020T, -55u00ba ~ +125u00baC, 13 Reel/Paper Tape