  • GRM188B11H681KA01D
GRM188B11H681KA01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM188B11H681KA01D
HK JDW NO:
535-GRM188B11H681KA01D
Package:
Description:
680pF Ceramic Capacitor 10% 2 Terminations
Quantity:
In Stock : 17543
Step5Bar-code shipping tag
GRM188B11H681KA01D
    Select All
  • Lifecycle Status
    TO BE DISCONTINUED (Last Updated: 2 weeks ago)
    WRAPAROUND
  • Mounting Feature
  • Tolerance
    10%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    680pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Packing Method
    TR, PAPER, 7 INCH
  • Depth
    800μm
  • Temperature Characteristics Code
    B
  • Multilayer
  • Height
    800μm
  • Length
    1.6mm