  • GRM32RD80E157ME15L
GRM32RD80E157ME15L
advertisement
Manufacturer No:
GRM32RD80E157ME15L
HK JDW NO:
535-GRM32RD80E157ME15L
Package:
Ceramic
Datasheet:
Description:
150μF Ceramic Capacitor 20% Ceramic
Quantity:
In Stock : 8371
Step5Bar-code shipping tag
GRM32RD80E157ME15L
  • Package / Case
    Ceramic
  • Material
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    150μF
  • Voltage - Rated DC
    2.5V
  • Dielectric
    X6T
  • Height
    1.8mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm
  • Thickness
    1.8mm