  • GST60A24-P1MR
GST60A24-P1MR
advertisement
Manufacturer No:
GST60A24-P1MR
HK JDW NO:
495-GST60A24-P1MR
Package:
Datasheet:
GST60A24-P1MR
Description:
Quantity:
In Stock : 16632
Step5Bar-code shipping tag
GST60A24-P1MR
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -30°C~70°C
  • Series
    GST60A (60W)
  • Size / Dimension
    4.92Lx1.97W x 1.24 H 125.0mmx50.0mmx31.5mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    60W
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    2.5A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    24V
  • Cord Length
    70.9 1.80m
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • No Load Power Consumption
    75mW Max