  • GT-RLSA3450
GT-RLSA3450
advertisement
Manufacturer No:
GT-RLSA3450
HK JDW NO:
454-GT-RLSA3450
Package:
Datasheet:
GT-RLSA3450
Description:
Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors Surge Arrestor 450VDC 3 leaded
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
GT-RLSA3450
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2007
  • Tolerance
    ±15%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Poles
    3
  • Max Voltage Rating (DC)
    450V
  • Fail Short
    No
  • Voltage - DC Spark Over (Nom)
    450V
  • Impulse Discharge Current (8/20μs)
    1500A 1.5kA