  • H3YN-2 AC100-120
H3YN-2 AC100-120
advertisement
Manufacturer No:
H3YN-2 AC100-120
HK JDW NO:
607-H3YN-2 AC100-120
Package:
Datasheet:
Description:
RELAY TIME DELAY 10MIN 5A 250V
Step5Bar-code shipping tag
H3YN-2 AC100-120
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Socketable
  • Published
    2001
  • Series
    H3YN
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    100V~120VAC
  • Termination Style
    Plug In
  • Function
    Programmable (Multi-Function)
  • Circuit
    DPDT (2 Form C)
  • Relay Type
    Mechanical Relay
  • Contact Rating @ Voltage
    5A @ 250VAC