  • H7BR-BW-AC100-240
H7BR-BW-AC100-240
advertisement
Manufacturer No:
H7BR-BW-AC100-240
HK JDW NO:
607-H7BR-BW-AC100-240
Package:
Datasheet:
H7BR-BW-AC100-240
Description:
Counters & Tachometers 2 Presets 100-240VAC No voltage input std
Step5Bar-code shipping tag
H7BR-BW-AC100-240
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Voltage - Supply
    100V~240VAC
  • Panel Cutout Dimensions
    Square - 68.00mm x 68.00mm
  • Count Rate
    30Hz, 1kHz, 5kHz, 10kHz