  • HAZ681KBABLCKR
HAZ681KBABLCKR
advertisement
Manufacturer No:
HAZ681KBABLCKR
HK JDW NO:
886-HAZ681KBABLCKR
Datasheet:
HAZ681KBABLCKR
Description:
HAZ 680pF 1000V 1kV Ceramic Capacitor ±10% 0.276Dia 7.00mm -40°C~85°C 2 Terminations High Voltage Through Hole Radial, Disc
Step5Bar-code shipping tag
HAZ681KBABLCKR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.276Dia 7.00mm
  • Tolerance
    ±10%
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • Termination
    Radial
  • ECCN Code
    EAR99
  • Voltage - Rated
    1000V 1kV
  • Capacitance
    680pF
  • Packing Method
    Ammo Pack
  • Depth
    3mm
  • Lead Pitch
    5mm
  • Lead Spacing
    0.197 5.00mm
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    1000V
  • Lead Diameter
    600 μm
  • Size Code
    2812
  • Height Seated (Max)
    0.394 10.00mm
  • Length
    7mm