  • HC49US12.000MABJB
HC49US12.000MABJB
advertisement
Manufacturer No:
HC49US12.000MABJB
HK JDW NO:
3215-HC49US12.000MABJB
Step5Bar-code shipping tag
HC49US12.000MABJB
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    0.003%
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Capacitance
    18pF
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%
  • Height
    3.5052mm
  • Length
    11.5062mm
  • Width
    4.6482mm