  • HCM4925000000AQJT
HCM4925000000AQJT
advertisement
Manufacturer No:
HCM4925000000AQJT
HK JDW NO:
185-HCM4925000000AQJT
Datasheet:
HCM4925000000AQJT
Description:
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
HCM4925000000AQJT
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.185W 11.40mmx4.70mm
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.169 4.30mm