  • HCM494194304ABJT
HCM494194304ABJT
advertisement
Manufacturer No:
HCM494194304ABJT
HK JDW NO:
185-HCM494194304ABJT
Datasheet:
HCM494194304ABJT
Description:
CRYSTAL 4.194304MHZ 18PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
HCM494194304ABJT
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.185W 11.40mmx4.70mm
  • Frequency
    4.194304MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.169 4.30mm