  • HES10M-2G-2SFC35-VL
HES10M-2G-2SFC35-VL
advertisement
Manufacturer No:
HES10M-2G-2SFC35-VL
HK JDW NO:
352-HES10M-2G-2SFC35-VL
Package:
Description:
ETHERNET SWITCHDIN-RAIL MANAGED
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HES10M-2G-2SFC35-VL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Series
    HES10M-2G
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Connector Type
    RJ45, FC
  • Type
    Switch - Managed
  • Ingress Protection
    IP30
  • Configuration
    Fixed + SFP
  • Voltage - Input
    10V~24VAC 12V~36VDC