  • HES24M-VL
HES24M-VL
advertisement
Manufacturer No:
HES24M-VL
HK JDW NO:
352-HES24M-VL
Package:
Datasheet:
HES24M-VL
Step5Bar-code shipping tag
HES24M-VL
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to HES24M-VL.
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Connector Type
    RJ45
  • Voltage - Input
    10V~24VAC 12V~36VDC