  • HF50ACC322513-TD25
HF50ACC322513-TD25
advertisement
Manufacturer No:
HF50ACC322513-TD25
HK JDW NO:
769-HF50ACC322513-TD25
Description:
Ferrite Beads 60ohms@100MHz 1.5A Signal Line AEC-Q200
Step5Bar-code shipping tag
HF50ACC322513-TD25
    1210 (3225 Metric)
  • Weight
    15.989131mg
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Published
    2003
  • Series
    HF-ACC
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    25%
    EAR99
  • Resistance
    60Ohm
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 INCH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    60Ohm
  • Max DC Current
    1.5A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    50mOhm
  • Impedance @ Frequency
    60Ohm @ 100MHz
  • Height
    1.524mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm