  • HF70ACC322513-TD25
HF70ACC322513-TD25
advertisement
Manufacturer No:
HF70ACC322513-TD25
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-HF70ACC322513-TD25
Package:
1210 (3225 Metric)
Description:
Ferrite Beads 52ohms@100MHz 1.5A Signal Line AEC-Q200
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HF70ACC322513-TD25
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Weight
    15.989131mg
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Series
    HF-ACC
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    25%
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Resistance
    52Ohm
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 INCH
  • Number of Functions
    1
  • Case Code (Metric)
    3225
  • Case Code (Imperial)
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    52Ohm
  • Max DC Current
    1.5A
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    1
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    50mOhm
  • Impedance @ Frequency
    52Ohm @ 100MHz
  • Height
    1.4986mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm