  • HHBC24W-2R1A0311V
HHBC24W-2R1A0311V
advertisement
Manufacturer No:
HHBC24W-2R1A0311V
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-HHBC24W-2R1A0311V
Package:
Vertical, No Base, 2 PC Pin
Datasheet:
HHBC24W-2R1A0311V
Description:
Quantity:
In Stock : 3
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HHBC24W-2R1A0311V
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    23 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Vertical, No Base, 2 PC Pin
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Number of Lines
    2
  • Current Rating (Max)
    15A
  • Inductance @ Frequency
    311μH @ 100kHz