  • HHV-25FT-52-2M7
HHV-25FT-52-2M7
advertisement
Manufacturer No:
HHV-25FT-52-2M7
HK JDW NO:
898-HHV-25FT-52-2M7
Datasheet:
HHV-25FT-52-2M7
Description:
2.7MOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
HHV-25FT-52-2M7
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    2.7MOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W