  • HHV2WSJT-73-3M9
HHV2WSJT-73-3M9
advertisement
Manufacturer No:
HHV2WSJT-73-3M9
HK JDW NO:
898-HHV2WSJT-73-3M9
Datasheet:
HHV2WSJT-73-3M9
Description:
3.9MOhm, 2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
HHV2WSJT-73-3M9
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    3.9MOhm
  • Power (Watts)
    2W