  • HLG-320H-15AB
HLG-320H-15AB
advertisement
Manufacturer No:
HLG-320H-15AB
HK JDW NO:
495-HLG-320H-15AB
Package:
Datasheet:
HLG-320H-15AB
Step5Bar-code shipping tag
HLG-320H-15AB
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Series
    HLG-320H (320W)
  • Size / Dimension
    8.87Lx3.54W x 1.72 H 225.2mmx90.0mmx43.8mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Constant Current, Voltage
  • Power (Watts)
    285W
  • Approval Agency
    CB, CCC, CE, cURus, EAC, PSE, RCM, TUV
  • Efficiency
    93%
  • Voltage - Isolation
    3.75kV
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Current - Output (Max)
    19A
  • Voltage - Output
    15V