  • HLG-60H-24AB
HLG-60H-24AB
advertisement
Manufacturer No:
HLG-60H-24AB
HK JDW NO:
495-HLG-60H-24AB
Quantity:
In Stock : 5
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
HLG-60H-24AB
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Weight
    729.830123g
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Output Power
    60W
  • Current - Output 1
    2.5A
  • Height
    36.8mm
  • Length
    171mm
  • Width
    61.5mm