  • HM76101R0LFJTR
HM76101R0LFJTR
advertisement
Manufacturer No:
HM76101R0LFJTR
Manufacturer:
BI Technologies
HK JDW NO:
6011-HM76101R0LFJTR
Step5Bar-code shipping tag
HM76101R0LFJTR
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Number of Pins
    2
  • Packaging
    Cut Tape
  • Resistance
    30mOhm
  • Inductance
    1 μH
  • Max DC Current
    2.9A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    30mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • RMS Current (Irms)
    2.9A
  • Height
    7.3mm
  • Width
    4.78mm