  • HM76104R7LFJTR
HM76104R7LFJTR
advertisement
Manufacturer No:
HM76104R7LFJTR
Manufacturer:
BI Technologies
HK JDW NO:
6011-HM76104R7LFJTR
Step5Bar-code shipping tag
HM76104R7LFJTR
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Number of Pins
    2
  • Resistance
    900mOhm
  • Inductance
    4.7 μH
  • Max DC Current
    1.5A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    90mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • RMS Current (Irms)
    1.5A
  • Width
    4.78mm