  • HMEF400S68J4F300A
HMEF400S68J4F300A
advertisement
Manufacturer No:
HMEF400S68J4F300A
Manufacturer:
HONGFARAD
HK JDW NO:
17970-HMEF400S68J4F300A
Package:
Datasheet:
Description:
±5% 400V 0.068uF -55℃~+105℃ Radial Leaded,P=10mm Film Capacitors ROHS