  • HMKP3A1W33K0R200A
HMKP3A1W33K0R200A
advertisement
Manufacturer No:
HMKP3A1W33K0R200A
Manufacturer:
HONGFARAD
HK JDW NO:
17970-HMKP3A1W33K0R200A
Description:
3.3uF ±10% -40℃~+110℃ X2 310VAC Radial Leaded,P=27.5mm Suppression Capacitors ROHS