  • HMLQ32251T-4R7MS
HMLQ32251T-4R7MS
advertisement
Manufacturer No:
HMLQ32251T-4R7MS
Manufacturer:
Delta Electronics/Cyntec
HK JDW NO:
216-HMLQ32251T-4R7MS
Package:
1210 (3225 Metric)
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HMLQ32251T-4R7MS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Material - Core
    Metal
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    HMLQ32251T
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Current Rating (Amps)
    1.7A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    4.7μH
  • DC Resistance (DCR)
    240mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    1.8A
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm