  • HVR30D25MK
HVR30D25MK
advertisement
Manufacturer No:
HVR30D25MK
HK JDW NO:
792-HVR30D25MK
Description:
RES CHAS MNT 25M OHM 10% 50W
Step5Bar-code shipping tag
HVR30D25MK
    Axial, Tubular
  • Surface Mount
    NO
  • Size / Dimension
    1.181Diax5.512L 30.00mmx140.00mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    25MOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power (Watts)
    50W
  • HTS Code
  • Resistor Type
    FIXED RESISTOR
  • Rated Power Dissipation (P)
    50W
  • Working Voltage
    30000V