  • HWB030D-15-M-C
HWB030D-15-M-C
advertisement
Manufacturer No:
HWB030D-15-M-C
HK JDW NO:
681-HWB030D-15-M-C
Quantity:
In Stock : 6480
Step5Bar-code shipping tag
HWB030D-15-M-C
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Series
    HWB (30W)
  • Size / Dimension
    5.35Lx3.62W x 1.38 H 136.0mmx92.0mmx35.0mm
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Enclosed
  • Max Power Dissipation
    30W
  • Number of Outputs
    2
  • Efficiency
    80%
  • Max Output Current
    1.3A
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Current - Output (Max)
    1.3A 1.3A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Voltage - Output 2
    -15V
  • Height
    35.052mm