  • HWB060S-15-M-C
HWB060S-15-M-C
advertisement
Manufacturer No:
HWB060S-15-M-C
HK JDW NO:
681-HWB060S-15-M-C
Quantity:
In Stock : 8776
Step5Bar-code shipping tag
HWB060S-15-M-C
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Series
    HWB (60W)
  • Size / Dimension
    6.69Lx3.62W x 1.54 H 170.0mmx92.0mmx39.0mm
  • Type
    Enclosed
  • Power (Watts)
    60W
  • Max Power Dissipation
    60W
  • Efficiency
    85%
  • Max Output Current
    5.2A
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Height
    39.116mm