  • HWS-1000-24/ME
HWS-1000-24/ME
advertisement
Manufacturer No:
HWS-1000-24/ME
HK JDW NO:
778-HWS-1000-24/ME
Package:
Datasheet:
HWS-1000-24/ME
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 46A 1104W
Step5Bar-code shipping tag
HWS-1000-24/ME
  • Product Weight (g)
    3200
  • Style
    Enclosed
  • Line Regulation
    96mV
  • Load Regulation
    150mV