  • HWS-1500-36/HD
HWS-1500-36/HD
advertisement
Manufacturer No:
HWS-1500-36/HD
Manufacturer:
TDK-Lambda
HK JDW NO:
778-HWS-1500-36/HD
Package:
Datasheet:
HWS-1500-36/HD
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 36V 46.5A 1512W
Step5Bar-code shipping tag
HWS-1500-36/HD
    Select All
  • Product Weight (g)
    3800
  • Type
    Regulated
  • Style
    Open Frame
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    144mV
  • Load Regulation
    150mV