  • HWS-300-48/ME
HWS-300-48/ME
advertisement
Manufacturer No:
HWS-300-48/ME
Manufacturer:
TDK-Lambda
HK JDW NO:
778-HWS-300-48/ME
Package:
Datasheet:
HWS-300-48/ME
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 7A 336W Medical
Step5Bar-code shipping tag
HWS-300-48/ME
    Select All
  • Product Weight (g)
    1000
  • Type
    Regulated
  • Style
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    192mV
  • Load Regulation
    288mV