  • HWS100A-5
HWS100A-5
advertisement
Manufacturer No:
HWS100A-5
HK JDW NO:
778-HWS100A-5
Package:
Datasheet:
HWS100A-5
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 5V 20A 100W
Step5Bar-code shipping tag
HWS100A-5
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to HWS100A-5.
  • Product Weight (g)
    470
  • Style
    Open Frame
  • Line Regulation
    20mV
  • Load Regulation
    40mV