  • HWS60024/RY
HWS60024/RY
advertisement
Manufacturer No:
HWS60024/RY
HK JDW NO:
778-HWS60024/RY
Package:
Datasheet:
HWS60024/RY
Description:
Quantity:
In Stock : 12499
Step5Bar-code shipping tag
HWS60024/RY
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Enclosed, Conformal Coated
  • Power (Watts)
    600W
  • Efficiency
    85%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Current - Output (Max)
    27A
  • Voltage - Input
    85V~265VAC
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C With Derating
  • Series
    HWS (600W)
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    6.50Lx3.94W x 3.23 H 165.1mmx100.0mmx82.0mm