  • HZ0603C152R-10
HZ0603C152R-10
advertisement
Manufacturer No:
HZ0603C152R-10
HK JDW NO:
449-HZ0603C152R-10
Datasheet:
HZ0603C152R-10
Description:
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Step5Bar-code shipping tag
HZ0603C152R-10
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.80mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Filter Type
    Power, Signal Line
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    600mOhm
  • Current Rating (Max)
    300mA
  • Impedance @ Frequency
    1.5kOhms @ 100MHz
  • Height
    787.4μm
  • Length
    1.6002mm
  • Width
    787.4μm
  • Height (Max)
    0.032 0.80mm