  • I100N50X4B
I100N50X4B
advertisement
Manufacturer No:
I100N50X4B
Manufacturer:
Anaren
HK JDW NO:
70-I100N50X4B
Package:
Datasheet:
Description:
I100N50X4B datasheet pdf and Attenuators product details from Anaren stock available at HK JDW
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
I100N50X4B
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Packaging
    Tray
  • Published
    2013
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Power (Watts)
    100W
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency Range
    0Hz~4GHz