  • ICB30L50N22NC
ICB30L50N22NC
advertisement
Manufacturer No:
ICB30L50N22NC
HK JDW NO:
144-ICB30L50N22NC
Description:
10V~36V Inductive Cylinder, Threaded - M30 ICB Series Nickel-Plated Brass Cable Leads Cylinder, Threaded - M30
Step5Bar-code shipping tag
ICB30L50N22NC
  • Operating Temperature
    -25°C~70°C TA
  • Voltage - Supply
    10V~36V
  • Termination Style
    Cable Leads
  • Output Type
    NPN-NC, 4-Wire
  • Sensing Distance
    0.866 (22mm)
  • Response Frequency
    1kHz